Cs-Gram.pl --> Uzywa plikow cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, jesli jestes zarejestrowany, i Twojej ostatniej wizyty, jesli nie jestes. Pliki cookie to male dokumenty tekstowe przechowywane na komputerze; pliki cookie ustawione przez to forum moga byc uzywane tylko na tej stronie i nie stanowia zadnego zagrozenia bezpieczenstwa. Pliki cookie na tym forum sledza takze okreslone tematy, ktore przeczytales i kiedy ostatnio je czytales. Potwierdz, czy akceptujesz, czy odrzucasz te pliki cookie.

Plik cookie bedzie przechowywany w przegladarce bez wzgledu na wybor, aby zapobiec ponownemu zadaniu tego pytania. Bedziesz mogl zmienic ustawienia plikow cookie w dowolnym momencie, korzystajac z linku w stopce.

Przyjęty/a Podanie
Nick (w grze) : .::Anarquia::.
Znajomość AMX (1-10) :8
Sprawny i działający mikrofon : Jest
Link do swojego GameTracker'a : https://www.gametracker.com/player/.%3A%3AAnarquia%3A%3A./91.224.117.40:27050/
Dlaczego chciałbyś zostać adminem : Ponieważ chciałbym pomóc w rozwoju serwera a że często na nim gram i widzę jaka atmosfera panuję chciałbym to poprawić.
Czy posiadasz STEAM z grą? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID :Nie
Staż w Counter-Strike 1.6 : Od małego tak właściwie (10 lat jest pewne).
Czy posiadałeś już admina ? : Tak ,kilka razy miałem admina na innych serwerach.
W jaki sposób trafiłeś na nasz serwer ? : Szukając jakiegoś fajnego serwera w internecie .
Czy zapoznałeś się z regulaminem serwera oraz admina ? : Tak
Czy zgadasz się na 11 zł miesięcznie Tak/Nie : Tak
Jestem na Tak
+ Szansę trzeba dać każdemu
+ Wiek
+ AMXX
+ Składka
+ Ogarnięty
Na Tak
+ Wiek
+ Amxx
+ Składka
+ Gt
Jestem na Tak
+ Szansę trzeba dać każdemu
+ Wiek
+ AMXX
+ Składka
+ Ogarnięty
To na TAK pw podaj Nick i hasło
Temat został zamknięty przez Administratora lub Moderatora. Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie..

[Obrazek: 90902.png]

Administracja CS-Gram.pl

[Obrazek: logo.png]

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości